З метою пропаганди та популяризації досягнень дитячих колективів художньо-естетичного напряму був проведений ІІ етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів. На виставку-конкурс надійшло 450 робіт із загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів усіх районів області, міст: Вараш, Острог, Дубно, Рівне та 172 роботи із 19 професійно-технічних навчальних закладів.

Визнано переможцями і нагороджено дипломом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації таких переможців ІІ обласного етапу конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Здолбунівщини за напрямами:

«Художнє різьблення по дереву»

Нестерчука Матвія, вихованця студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Натхнення» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІ місце);

«Вироби з природних матеріалів»

учасників зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІ місце);

«Вишивка, ткацтво бісером»

Власюк Ангеліну, ученицю Білашівського навчально-виховного комплексу : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад (ІІ місце);

«Вироби з соломки»

учасників гуртка «Початкове технічне моделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків (ІІІ місце);

«Паперопластика, оригамі»

Нестерук Вікторію, вихованку Мізоцького будинку школярів та молоді (І місце);

учасників зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІІ місце);

«Витинання»

Микитюк Анастасію, вихованку зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІ місце);

«В’язання шпицями, гачком»

учасників гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Здолбунівської районної станції юних техніків (ІІ місце);

«Вітражний розпис»

Салійчук Анну, вихованку Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІ місце);

«Художнє плетіння, ткацтво»

учасників гуртка «Початкове технічне моделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків (І місце);

«Ізонитка»

Мазурок Анну, вихованку Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІ місце);

«Плетіння з паперових трубочок»

Мосейчук Тетяну, вихованку Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (І місце);

Яцечко Вікторію, вихованку Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІ місце);

«Художнє ліплення, пластилінографія»

Бондюк Ангеліну, ученицю Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце);

«Образотворче мистецтво. Живопис» вікова категорія 6-10 років 

Германюк Анну, вихованку Здолбунівської районної станції юних техніків (ІІ місце).