Меню
Герої не вмирають
Банери

В рамках I -го туру Відкритого чемпіонату Рівненської області з баскетболу серед чоловічих клубних команд (група “Центр” – XV Чемпіонату Аматорської Баскетбольної Ліги Рівненщини сезону 2017 – 2018 років) 13 жовтня 2017 року відбулося справжнє баскетбольне дербі між місцевою командою БК “Здолбунів”  та титулованою командою з нашого обласного центру БК “Лавісс”, яка в цьому сезоні значно підсилилася новими хорошими гравцями і ставить лише одне завдання – здобути золоті медалі чемпіонату.

Нелегко далася перемога нашій команді. Після дуже невдалої першої десятихвилинки, яку БК “Здолбунів” програв з рахунком 17 – 4, вже у другій десятихвилинці наші хлопці  трішки підтягнулися в рахунку, вийшовши на велику перерву з відставанням у 9 очок  (39 – 30). Протягом третьої  та останньої чвертей йшла рівна боротьба і жодна з команд не хотіла поступатися, відпускаючи іншу вперед лише на 1-3 очка. Так, за 14 секунд до кінця гри, програючи 3 очки, БК “Здолбунів” зумів зрівняти рахунок  зусиллями свого ветерана-снайпера Олександра Романишина, який влучним трьохочковим кидком перевів гру в овертайм. Основний час закінчився з рахунком 60 – 60. Додаткова п’ятихвилинка була дуже напружена, але влучнішими в той вечір були здолбунівські баскетболісти. Так, гра закінчилася з рахунком “68 – 74” на користь БК “Здолбунів”.

Наступна гра команди БК “Здолбунів” відбудеться 19 жовтня 2017 року в м. Рівне в спортивному залі НУВГП о 20.30 год.

Приємно відзначити те, що команда БК “Здолбунів” складається на 90 %  з випускників Здолбунівської дитячо – юнацької спортивної школи .