Меню
Герої не вмирають
Банери

19 лютого 2017 року відбулася заключна частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України – власне, захист наукових робіт.

Учасники конкурсу представили на розсуд журі 734 наукових і творчих досліджень у 62 секціях.

Всього у конкурсі-захисті взяли участь 32 школярів Здолбунівського району, 19 – стали переможцями.

Переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт:

І місце – Дмитрук Олександр, учень 10 класу Здолбунівської гімназії, секція «Історичне краєзнавство», науковий керівник Павловська Н.Б.

І місце – Дмитришина Анастасія, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція «Журналістика» науковий керівник Савчук Н.П.

І місце – Гнатюк Світлана, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, секція «Географія та ландшафтознавство» науковий керівник Гнатюк В.В.

ІІ місце – Бляха Вікторія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція “Українська література” наукові керівники Савчук Н.П., Сергіюк Т.В

ІІ місце – Устянчук Наталія, учениця 10 класу Мізоцького НВК, секція «Зоологія, ботаніка» науковий керівник Федорчук К.В.

ІІ місце – Лук’янчук Мар’яна, учениця 11 класу Мізоцького НВК, секція «Валеологія» наукові керівники Редько Н.В., Федорчук К.В.

ІІ місце – Григорук Юлія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, секція «Всесвітня історія» науковий керівник Кузьмицька О.С.

ІІ місце – Крохмалюк Єлена, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії, секція «Зарубіжна література» наукові керівники Дроздовський Д.І., Піскаєва Т.Є.

ІІ місце – Шнайдер Богдан, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, секція «Географія та ландшафтознавство» наукові керівники Головко О.В., Курепа Я.С.

ІІІ місце – Ліщук Ірина, учениця учениця 9 класу Дерманського НВК, секція «Журналістика» науковий керівник Шепельчук О.А.

ІІІ місце – Швейда Богдан, учень 9 класу Здолбунівської гімназії, секція «Комп’ютерні системи та мережі» наукові керівники Михалко Ю.І., Галик О.І.

ІІІ місце – Ємельянова Ксенія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, секція «Англійська мова» науковий керівник Буцька І.В.

ІІІ місце – Мартинюк Вадим, учень 9 класу Здолбунівської гімназії, секція «Англійська мова» науковий керівник Буцька І.В.

ІІІ місце – Стецюк Вікторія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, секція «Мистецтвознавство»
науковий керівник Юркевич І.Т.

ІІІ місце – Крупецька Ніна, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, секція «Всесвітня історія» науковий керівник Мельник І.Я.

ІІІ місце – Грипич Зінаїда, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція «Зарубіжна література»
наукові керівники Дроздовський Д.І., Човпило А.М

ІІІ місце – Обідовська Марія, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція «Астрономія та астрофізика» науковий керівник Кузьмицький О.С.

ІІІ місце – Сайгафарова Олександра, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція «Зарубіжна література» науковий керівник Човпило А.М.

ІІІ місце – Ясінська Олександра, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція «Українська мова» науковий керівник Шульжук Н.В.