Меню
Герої не вмирають
Банери

27 березня 2017 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 було проведено ІІ етап олімпіади «Юне обдарування» серед учнів 4-х класів району з математики, української мови, природознавства, у якій взяли участь 65 школярів.

Журі підвело підсумки та визначило переможців.

З української мови:

І місце – Шарафан Андрій (учитель Кондратюк С.В.) – Здолбунівська ЗОШ I- III ступенів №3.

ІІ місце – Метевич Валерія (учитель Горошко Н.В.) – Здолбунівська ЗОШ I- III ступенів №1.

ІІ місце – Борисовець Марія (учитель Табачук Л.М.) – Здолбунівська ЗОШ I ступеня №7.

ІІ місце – Лата Максим (учитель Була Н.П.) – Здолбунівська ЗОШ I- III ступенів №6.

ІІІ місце – Воловнік Анастасія (учитель Гончарук М.П.) – Уїздецька ЗОШ I- III ступенів.

ІІІ місце – Лобко Анна (учитель Розгон І.М.) – Глинська ЗОШ I- III ступенів.

З математики:

І місце – Мельничук Євгеній (учитель Лис Л.В.) – Івачківська ЗОШ I- II ступенів.

ІІ місце – Самков Олександр (учитель Зуйкова С.О.) – Здолбунівська гімназія.

ІІ місце – Дученко Іван ((учитель Табачук Л.М.) – Здолбунівська ЗОШ I ступеня №7.

ІІІ місце – Мацюк Наталія (учитель Кришиха Г.І.) – Дерманський НВК.

ІІІ місце – Маховська Євгенія (учитель Бояр Г.В.) – Здолбунівська ЗОШ I- III ступенів №3.

ІІІ місце – Боричевський Микола (учитель Овдіюк Г.П.) – Мізоцький НВК.

ІІІ місце – Юрчук Артур (учитель Сизюк О.Л.) – Орестівська ЗОШ I ступеня.

З природознавства:

І місце – Коломис Юлія (учитель Бондарчук Г.М.) – Мізоцький НВК.

ІІ місце – Скок Вікторяі (учитель Мельник Ю.В.) – Здолбунівська ЗОШ I- III ступенів №6.

ІІ місце – Коружинець Олеся (учитель Решко Т.В.) – Здолбунівська ЗОШ I- III ступенів №3.

ІІІ місце – Омельчук Олександр (учитель Дрозд Н.Р.) – Здовбицька ЗОШ I- III ступенів.

ІІІ місце – Нижник Михайло ((учитель Зуйкова С.О.) – Здолбунівська гімназія.

ІІІ місце – Заховайко Арсен (учитель Табачук Л.М.) – Здолбунівська ЗОШ I ступеня №7.

ІІІ місце – Полховський Іван (учитель Юрчак О.А.) – Здолбунівська ЗОШ I- III ступенів №1.