Меню
Герої не вмирають
Банери

Розпорядженням голови Здолбунівської райдерж-адміністрації від 28 грудня 2016 року № 668 було створено районну робочу групу з розробки програми розвитку футболу на Здолбунівщині на 2017-2020 роки.

До складу робочої групи увійшли представники районної державної адміністрації, дитячо-юнацької спортивної школи, футбольні тренери, ветерани футболу та громадські активісти.

Сьогодні, 05 січня в залі засідань Здолбунівської райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації Сергія Кондрачука з представниками футбольної громадськості Здолбунівщини.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань, які стосуються основних напрямків розвитку дитячого, юнацького та дорослого футболу на Здолбунівщині, про можливості районного бюджету в частині фінансової підтримки розвитку футболу, про організацію та проведення чемпіонату Здолбунівського району у 2017 році та участь команди району в обласному чемпіонаті, про розширення кола учасників чемпіонату району з футболу  у 2017 році, а також про основні принципи розвитку суддівства в районі та інше.

Також членами робочої групи були внесені пропозиції до проекту програми розвитку футболу на Здолбунівщині на 2017-2020 роки.

Головою райдержадміністрації дано доручення відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації на підставі поданих пропозицій підготувати проект районної програми, який буде погоджено на черговому засіданні робочої групи на прикінці січня 2017 року.