Щорічно Здолбунівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує свято до Дня захисту дітей «Щасливе дитинство» для дітей учасників антитерористичної операції, дітей вимушено переміщених осіб, для дітей – сиріт, дітей з інвалідністю та з багатодітних і малозабезпечених сімей.

Завжди із задоволення приєднується до свята і Здолбунівський районний центр зайнятості. Начальник відділу активної підтримки НадіяБілоус відвідала сьогоднішній захід, який відбувався завдяки гарній та сонячній погоді, на свіжому повітрі, у міському парку відпочинку. Розпочалася зустріч звичайно із вправи «Знайомство», а потім продовжилося спілкування про історію виникнення професій, про кількість професій у світі. З уважністю учасники свята слухали розповіді про найдавніші професії у світі: муляра та продавця. Також, до уваги дітей були продемонстровані знаряддя праці людей, які працюють у сфері торгівлі. Потім дітлахи із захватом та щирими емоціями відгадували загадки, розгадували кросворди та ребуси про професії.

Під час таких заходів, які проходять в ігровій формі, діти вільно себе почувають, легко йдуть на контакт, активні, а це, звичайно, впливає на закріплення отриманої інформації, надає можливість проявити себе під час завдань та підвищує рівень комунікації у групі.