Меню
Герої не вмирають
Банери

7 червня, напередодні віддання Пасхи, парафіяни УПЦ КП с. Мала Мощаниця поспішали на урочисте богослужіння до місцевого храму, який перебуває під покровительством св. Архистратига Михаїла .

В цей день відбулась знакова та історична подія для села – освячення каплиці Пресвятої Богородиці на церковному подвір ’ї.

Каплиця встановлена з нагоди 240-ліття від дня заснування та освячення Церкви св. Архистратига Михаїла. В цьому році також виповнюється 130 років дзвіниці. Храм є пам’яткою архітектури і несе неабияку історичну цінність.

Урочисте богослужіння очолив Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, йому співслужили Митрофорний протоієрей Павло Джура – благочинний Здолбунівського благочиння та духовенство Рівненської єпархії УПЦ КП.

Прихожани УПЦ КП с. Мала Мощаниця, діти, і дорослі радісно та привітно зустріли Владику Іларіона на знак подяки подарували хліб, квіти і тепло сердець.

Трепетно і особливо молитовно звучало «Христос Воскрес» востаннє в цьому році Божому.

Разом із Владикою Іларіоном і запрошеним духовенством громада с. Мала Мощаниця молилася за Україну та її воїнів.

З нагоди свята Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон привітав вірян УПЦ КП села і відзначив грамотами: старосту – Парету Петра за порядок і благоустрій, дячиху Кушнірук Галину за вміле керування церковним хором, старшу сестрицю – Шелест Ольгу, яка дбає за чистоту храму.

Та найбільша заслуга в подвижництві християнства належить священнику – протоієрею Василю Корнілову, який уже 8 років є настоятелем Свято-Михайлівського храму УПЦ КП у мальовничому селі Мала Мощаниця.

З рук Владики Іларіона протоієрей отець Василь був удостоєний церковної нагороди – право носити хреста з прикрасами.
DSCF8108-550x737

Велика подяка всім небайдужим жителям с.Мала Мощаниця які долучилися до спорудження каплиці на честь Пресвятої Богородиці, яка стане для громади села місцем щирої молитви, Божої любові та благодаті.