30 березня 2017 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради була проведена обласна виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Відповідно до результатів роботи журі нагороджено переможців особистої першості обласної виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» дипломамикомунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради за відповідно зайняті перші, другі та треті місця у розділах:

«Електротехніка та радіоелектроніка»:

колектив учнів 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (творче об’єднання «Радіоконструювання» районної станції юних техніків), за роботу «Міні зарядний пристрій для акумулятора на сонячній батареї» (ІІІ місце);

Гуменюка Богдана, вихованця творчого об’єднання «Судномодельний» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Нічник «Квіткові сни» (ІІІ місце);

«Промислова техніка»:

колектив учнів 7 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (творче об’єднання «Судномоделювання» районної станції юних техніків), за роботу «Міні циркулярка для різання шпону, бальзи та пластику» (ІІ місце);

«Транспортні засоби»:

колектив учнів 5 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (творче об’єднання «Судномоделювання» районної станції юних техніків), за роботу «Діюча модель патрульного катера»;

«Сільськогосподарська техніка»:

колектив учнів 6 класу Гільчанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Здолбунівського району (творче об’єднання «Автотрасове моделювання» районної станції юних техніків), за роботу «Модель картоплесаджалки» (ІІ місце);

«Технічні навчальні посібники»:

колектив учнів 6 класу Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівського району (творче об’єднання «Юні картингісти» районної станції юних техніків), за роботу «Макет коробки змінних передач»  (ІІ місце);

 «Екологія, енергозбереження, медицина, біологія, сільське господарство»:

Сліпенка Романа, учня 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (творче об’єднання «Радіоконструювання» районної станції юних техніків), за роботу «Перетворювач сонячної енергії в електричну»  (ІІ місце);

 «Спортивно-технічне моделювання»:

колектив учнів 9 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (творче об’єднання «Автотрасове моделювання» районної станції юних техніків), за роботу «Радіокерована модель автомобіля «Лянча»  (ІІ місце);

«Космічна техніка»:

колектив учнів 6 класу П’ятигірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (творче об’єднання «Конструювання повітряних зміїв» районної станції юних техніків), за роботу «Дослідницький зонд «UA-NASA» (ІІ місце);

Климчук Вікторію, вихованку творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» Мізоцького будинку школярів та молоді, за роботу «Космічна ракета» (ІІІ місце);

 «Техніка майбутнього»:

Медвідя Андрія, вихованця творчого об’єднання «Юні конструктори приладів радіоелектроніки» Мізоцького будинку школярів та молоді, за роботу «Робот «Альтрон» (І місце);

 «Історичні моделі»:

колектив учнів 6 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (творче об’єднання «Автотрасове моделювання» районної станції юних техніків), за роботу «Підводний човен 80-х років ХХ ст. «Тінь»   (ІІ місце);

 «Ігри та іграшки з елементами техніки»:

колектив учнів 5 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (творче об’єднання «Технічна естетика» районної станції юних техніків), за роботу «Гірський струмок» (І місце);

колектив учнів 5 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (творче об’єднання «Судномоделювання» районної станції юних техніків), за роботу «Лабіринт-головоломка» (ІІ місце);

 «Архітектура та будівництво»:

колектив учнів 7 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (творче об’єднання «Радіооператори» районної станції юних техніків), за роботу «Макет млина» (ІІІ місце).