Про внесення змін та доповнень до
Програми економічного та
соціального розвитку Здолбунівського
району на 2017 рік

Керуючись статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.Внести зміни та доповнення до розділу «Основні показники у галузі будівництва та капітального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік» Програми економічного та   соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 30 січня 2017 року № 49 «Про Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік» та затвердженої рішенням Здолбунівської районної ради від 22 лютого 2017 року № 264 «Про програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік»:

1)у підрозділі «Освіта»:
– пункти 6 та 35 викласти у новій редакції:

«6. Капітальний ремонт частини будівлі (заміна внутрішніх інженерних мереж, дверей, оздоблення приміщень та влаштування частини благоустрою) ДНЗ (дитячий садочок) “Малятко” в с.Івачків на вул.Нова, 22 Здолбунівського району Рівненської області.
Джерело фінансування: державний, обласний та місцеві бюджети.
Відповідальний: Мартинюк В.В. – Миротинський сільський голова».

«35. Виготовлення робочого проекту «Реконструкція незавершеного будівництва Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області, м.Здолбунів, вул. У.Кармелюка, 5» включаючи обстеження приміщення існуючої школи та добудови.
Джерело фінансування: кошти на утримання установ освіти, державний, обласний та місцеві бюджети.
Відповідальний: Антонюк І.В. – начальник відділу освіти Здолбунівської районної державної  адміністрації».

2) у підрозділі «Правоохоронні органи та орган державної казначейської служби»:
– назву викласти у новій редакції:
«ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ, ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ, ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ, ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ  ТА СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»
– доповнити підрозділ новим пунктом 6:

«6. Зміцнення матеріально-технічної бази Здолбунівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.
Джерело фінансування: районний бюджет.
Відповідальний: Довгополюк В.В. – начальник Здолбунівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області».

2.Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації подати зміни та доповнення до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                   Сергій Кондрачук