Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін до
районного бюджету на 2016 рік 

З метою забезпечення використання іншої субвенції з районного бюджету обласному бюджету на реконструкцію даху будівлі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради  Рівненської області, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, керуючись пунктом 15 рішення Здолбунівської районної ради від 25 грудня 2015 року № 33 “Про районний бюджет на 2016 рік з послідуючим затвердженням на сесії Здолбунівської районної ради:

  1. Зменшити видатки загального фонду районного бюджету за КТКВК 250362 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження” Новосілківському сільському бюджету на поточний ремонт вуличного освітлення в с.Новосілки Здолбунівського району на 14072 гривні.
  1. Збільшити видатки загального фонду районного бюджету за КТКВК 250362 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження” Новосілківському сільському бюджету на поточний ремонт вуличного освітлення в с.Новосілки (ТП – 312) Здолбунівського району на 14072 гривні.
  1. Зменшити видатки спеціального фонду районного бюджету, в тому числі бюджет розвитку за КТКВК 250380 “Інші субвенції” обласному бюджету на реконструкцію даху будівлі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівського району Рівненської області на 300000 гривень.
  1. Збільшити видатки спеціального фонду районного бюджету, в тому числі бюджет розвитку за КТКВК 250380 “Інші субвенції” обласному бюджету на реконструкцію даху будівлі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області на 300000 гривень.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Л.Власюка.

 

Голова адміністрації                                                         Сергій Кондрачук