Меню
Герої не вмирають
Банери

Про програму розвитку
фізичної культури і спорту
в Здолбунівському районі
на період до 2020 року

Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт», Указу Президента України від 28 вересня 2004 року № 1148/2004 «Про Національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту», постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року № 115 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року», розпорядження голови облдержадміністрації від 02 серпня 2017 року № 422 «Про програму розвитку фізичної культури і спорту в Рівненській області на період до 2020 року», з метою ефективного розвитку фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя, профілактики захворювань, формування гуманістичних цінностей, створення умов для всебічного гармонійного розвитку людини, сприяння досягненню фізичної та духовної досконалості людини, формування патріотичних почуттів у жителів Здолбунівського району:

1. Схвалити Програму розвитку фізичної культури і спорту в Здолбунівському районі на період до 2020 року (далі – Програма), згідно з додатком.

2. Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при внесенні змін до районного бюджету на 2017 рік та формуванні районного бюджету на наступні роки передбачати у видатковій частині бюджету кошти на реалізацію заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.

4. Виконавчим комітетам місцевих рад:

1) розробити відповідні програми розвитку фізичної культури і спорту та затвердити їх в установленому порядку;

2) забезпечити виконання заходів Програми.

5. Виконавцям про хід виконання Програми інформувати щороку до 20 грудня відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

6. Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання Програми подавати управлінню у справах молоді та спорту облдержадміністрації щороку до 20 січня.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гридіна С.В.

В.о голови адміністрації                                                                Леонід Власюк

 

Додаток