Меню
Герої не вмирають
Банери

Про заходи щодо охорони врожаю
від пожеж на 2016 – 2020 роки

На виконання Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 27 травня 2016 року №301 «Про заходи щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на 2016-2020 роки» та з метою координації взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Здолбунівського районного сектору Головного управління ДСНС України в Рівненській області щодо забезпечення належної організації робіт із забезпечення пожежної безпеки під час збирання, переробки та зберігання врожаю зернових, кормів та інших сільськогосподарських культур:

1. Затвердити заходи щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на 2016 – 2020 роки (далі – заходи), що додаються.

2. Відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації забезпечити виконання заходів щодо охорони врожаю від пожеж.

3. Виконавцям інформувати про хід виконання заходів Здолбунівський районний сектор Головного управління ДСНС України в Рівненській області щороку до 20 червня та 15 вересня.
Здолбунівському районному сектору головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Рівненській області узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження подавати Головному управлінню ДСНС України в Рівненські області щороку до 25 червня та 20 вересня.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Леоніда Власюка.

 

Голова адміністрації                                                                  Сергій Кондрачук

Завантажити додаток