Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін до районної  програми
відшкодування відсотків за кредитами,
залученими фізичними особами
на впровадження енергозберігаючих заходів
на 2015 – 2018 роки

Керуючись статтями 6, 20, 41, пункту 5 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою заключення Генерального договору про співробітництво з кредитно-фінансовими установами Рівненської області:

  1. Схвалити наступні зміни до районної програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2015 – 2018 роки (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 01 жовтня 2015 року № 367 та затвердженої рішенням Здолбунівської районної ради від  21 жовтня 2015 року № 929:

–  у пункті 4 додатку 1 до Програми слова «з публічними акціонерними товариствами «Державний ощадний банк України» (далі – кредитно-фінансова установа)» замінити словами «з кредитно-фінансовою установою»;

– у пункті 9 та 10 додатку 1 до Програми слово «компенсацію» замінити словом «відшкодування».

– додаток 2 до Програми викласти у новій редакції, згідно з додатком.

  1. Відділу містобудування, архітектури  та житлово-комунального господарства Здолбунівської райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження Здолбунівській районній раді в установленому порядку.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Л.Власюка.

Голова адміністрації                                                                  Сергій Кондрачук

Додаток до розпорядження