Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін та доповнення Програми
розвитку тваринництва Здолбунівського
району на 2016-2018 роки

Керуючись статтями 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» , відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну підтримку сільського господарства України», Бюджетного кодексу України, з метою розвитку та стабільного функціонування галузі тваринництва району, враховуючи протокол постійної комісії з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього середовища:

1. Внести наступні зміни до Програми розвитку тваринництва Здолбунівського району на 2016 – 2018 роки, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 25 січня 2016 року № 38 ( далі – Програма):

1) пункт 2.2 розділу 2 «Фінансове забезпечення Програми» викласти у новій редакції:

« 2.2. Кошти районного бюджету будуть спрямовуватись в першу чергу фізичним особам, які утримують в домогосподарстві 3-х і більше корів, а при наявності вільних коштів сільськогосподарським підприємствам усіх форм власності за утримання корів молочного напряму продуктивності».

2) у пункті 3.6 розділу 3 «Порядок спрямування коштів»;

– слова та цифри «до 10 червня» замінити словами і цифрами «до 10 липня»;

– доповнити новим абзацом такого змісту: «Письмове зобов»язання керівника повернути в місячний термін до бюджету одержані кошти у разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного отримання та зменшення поголів`я корів на 1 січня трьох наступних років».

3) у пункті 3.8 розділу 3 «Порядок спрямування коштів» слова і цифри «до 10 липня» замінити словами і цифрами «до 10 серпня».

2. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації в установленому порядку подати зміни та доповнення до Програми районній раді на затвердження.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л. П.

В.о.голови адміністрації                                                     Л.Власюк