Меню
Герої не вмирають
Банери

Про забезпечення оприлюднення
наборів даних, які підлягають
оприлюдненню у формі відкритих даних

На виконання  статті 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня  2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (далі – Постанова) та для забезпечення оприлюднення наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних на офіційному веб-сайті Здолбунівської райдержадміністрації, згідно переліку затвердженого Постановою:

  1. Начальнику фінансового управління райдержадміністрації надати до 20 липня 2017 року звіти про використання бюджетних коштів за звітні періоди 2017 року та у подальшому подавати їх щокварталу до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом.
  2. Завідувачу сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації:

1) надати до 20 липня 2017 року  інформацію про організаційну структуру апарату та структурних підрозділів Здолбунівської райдержадміністрації;

2) у разі зміни організаційної структури апарату та структурних підрозділів Здолбунівської райдержадміністрації подавати відповідну інформацію у триденний термін після затвердження таких змін.

  1. Начальнику відділу фінансово-матеріального забезпечення апарату райдержадміністрації надати до  20 липня 2017 року фінансову звітність Здолбунівської райдержадміністрації за звітні періоди 2017 року та у подальшому подавати її щокварталу до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом.
  2. Начальнику управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1) надати  до 20 липня 2017 року  інформацію щодо річних планів закупівель райдержадміністрації та її структурних підрозділів на 2017 рік;

2) у разі внесення змін до діючих та розроблення нових планів закупівель подавати відповідну інформацію у триденний термін після їх затвердження.

  1. Керівнику центру надання адміністративних послуг райдерж-адміністрації:

1) надати  до 20 липня 2017 року  інформацію щодо переліку адміністративних послуг (інформаційні картки адміністративних послуг, бланки заяв, необхідних для звернення щодо надання адміністративної послуги);

2) у разі внесення змін до переліку адміністративних послуг подавати відповідну інформацію у триденний термін після їх затвердження.

  1. Інформацію у електронному вигляді надавати відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату адміністрації на електронну адресу zdol_orgvid@ukr.net.
  2. Начальнику відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату адміністрації забезпечити висвітлення наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних на офіційному веб-сайті Здолбунівської райдержадміністрації відповідно до вимог чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  адміністрації  Сергія Гридіна.

В.о. голови адміністрації                                                                Леонід Власюк