Меню
Герої не вмирають
Банери

Про районний  конкурсний комітет
з визначення автомобільних перевізників
на приміських автобусних маршрутах
загального користування, які не виходять
за межі території Здолбунівського району

 

Відповідно до статей 6, 13, 20, пунктів 1 та 9 статті 39, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись статтею 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з метою впорядкування автотранспортного обслуговування населення Здолбунівського району та створення конкурентного середовища в галузі автомобільного транспорту:

  1. Утворити районний конкурсний комітет з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Здолбунівського району (далі – комітет), та затвердити його склад, що додається.
  1. Комітету із залученням філії «Рівнеавтотранссервіс» Українського державного підприємства «Укрінтеравтосервіс» забезпечити проведення конкурсів з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Здолбунівського району.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти  на першого заступника голови райдержадміністрації  Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                              Сергій  Кондрачук