Меню
Герої не вмирають
Банери

Про розроблення детального плану території
земельної ділянки розташованої за межами
населених пунктів на території Уїздецької
сільської ради Здолбунівського району

Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за №1468/20206, розглянувши звернення Фермерського господарства «П’ятигірське» від 01 березня 2016 року №128 щодо розробки детального плану території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Уїздецької сільської ради Здолбунівського району орієнтовною площею 6,0 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (далі – детальний план території):

1. Розробити детальний план території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Уїздецької сільської ради Здолбунівського району орієнтовною площею 6,0 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок коштів Фермерського господарства «П’ятигірське» або інших джерел не заборонених законом.

3. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства райдержадміністрації спільно з головою Фермерського господарства «П’ятигірське» Ю.Середюком забезпечити:

– укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

– оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті райдержадміністрації;

– організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України;

– подання проекту детального плану території на затвердження в установленому законодавством України порядку.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Л.Власюка.

Голова адміністрації                                                                             С.Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банериhttp://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

Архів записів
Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031