Меню
Герої не вмирають
Банери

Про районний план заходів щодо
забезпечення додержання прав
осіб з інвалідністю

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2012 року № 706 «Про затвердження Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року», доручення Кабінету Міністрів України від 23 січня 2017 року  № 46489/3/1-16 щодо плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Указу Президента України від 13 грудня 2016 року № 553/2016 «Про заходи, спрямовані на забезпечення прав осіб з інвалідністю», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 22 лютого 2017 року № 111 «Про обласний план заходів щодо забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю» з метою покращення реалізації прав і задоволення потреб інвалідів нарівні з іншими громадянами, поліпшення умов їх життєдіяльності:

  1. Затвердити районний план заходів щодо забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю (далі – план заходів), що додається.
  1. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчим комітетам міської, селищної, сільських рад забезпечити виконання плану заходів відповідно до компетенції, про що інформувати у встановлені терміни.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                  Сергій Кондрачук

План заходів до розпорядження