Про запровадження
карантинного режиму
по бактеріальному в’яненню
кукурудзи

Відповідно до статей 33, 34 Закону України «Про карантин рослин», враховуючи подання управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області від 16.08.2016 року №1095, у зв’язку з виявленням на території району небезпечного для врожайності сільськогосподарських культур карантинного організму – бактеріального в’янення кукурудзи (Pantoea stewartii subs., Stewartii), з метою його локалізації та ліквідації:

  1. Запровадити на території ТзОВ «Колос- Інвест» в с. Лідаво, с. Миротин, с. Дермань-ІІ Здолбунівського району та ТзОВ «Вир» в с. Здовбиця Здолбунівського району карантинний режим по бактеріальному в’яненню кукурудзи з встановленням карантинної зони на загальній площі 346,3 га, згідно з додатком.
  1. Затвердити заходи щодо локалізації та ліквідації регульованого шкідливого організму-бактеріального в»янення кукурудзи , що додаються.
  1. Відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату адміністрації протягом доби з дня реєстрації цього розпорядження забезпечити його оприлюднення в офіційних друкованих виданнях.
  1. Відповідальним за виконанням заходів інформувати Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області до 5 грудня та до 5 червня щороку впродовж дії карантинного режиму.
  1. Розпорядження набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

В.о. голови адміністрації                                             Леонід Власюк

 

додаток до розпорядження № 376 від 17.08.16

додаток 2 до розпорядження № 376 від 17.08.16