Про внесення змін та доповнення до
Програми економічного та
соціального розвитку Здолбунівського
району на 2017 рік

Керуючись статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

  1. Схвалити зміни та доповнення до розділу «Основні показники у галузі будівництва та капітального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік» Програми економічного та   соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 30 січня 2017 року № 49 «Про Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік» та затвердженої рішенням Здолбунівської районної ради від 22 лютого 2017 року № 264 «Про програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік»:

1) у підрозділі «Освіта»:

– пункти 6 викласти у новій редакції:

«6. Капітальний ремонт частини будівлі (заміна внутрішніх інженерних мереж, дверей, оздоблення приміщень та влаштування частини благоустрою) ДНЗ (дитячий садочок) “Малятко” в с.Івачків по вул.Нова, 22 Здолбунівського району, в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації.

Джерело фінансування: державний, обласний та місцеві бюджети.

Відповідальний: Мартинюк В.В. – Миротинський сільський голова».

  • у підрозділі «Культура»:

– доповнити підрозділ новим пунктом 41:

«41. Капітальний ремонт системи опалення будівлі Здолбунівської музичної школи Здолбунівської районної ради Рівненської області за адресою м.Здолбунів, вул.Пушкіна 36, з влаштуванням системи обліку теплової енергії та автоматизованим регулюванням її споживання на потреби опалення, в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації.

Джерело фінансування: кошти на утримання закладів культури, районний, обласний бюджети.

Відповідальний: Стеценко Е.А. – начальник відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації».

3) у підрозділі «Зміцнення обороноздатності держави»:

– пункт 1 викласти у новій редакції:

«1. Зміцнення матеріально-технічної бази, оплата послуг та придбання пально-мастильних матеріалів для Здолбунівського районного військового комісаріату з метою забезпечення проведення в Здолбунівському районі складових частин комплексу заходів обороноздатності.

Джерело фінансування: районний бюджет.

Відповідальний: Мельничук В.А. – т.в.о. військового комісара Здолбунівського районного військового комісаріату, отримувачем та розпорядником коштів Здолбунівського районного військового комісаріату є Рівненський обласний військовий комісаріат.

  1. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації подати зміни та доповнення до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                  Сергій Кондрачук