Меню
Герої не вмирають
Банери

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою щодо
встановлення меж земельних ділянок в натурі
(на місцевості)  Козіку Віктору Васильовичу
для ведення  особистого селянського господарства
на території Уїздецької сільської ради

Розглянувши заяву громадянина Козіка Віктора Васильовича, сертифікат на право на земельну частку(пай) серії РВ №0249929, рішення Здолбунівського районного суду від 17 листопада 2016 року №562/2519/16-ц,  відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 27 грудня 2007 року   № 672 «Про виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) та видачу державних актів на право власності на землю громадянам на території Уїздецької сільської ради», керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

  1. Дати дозвіл Козіку Віктору Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) орієнтовною площею   1,64  гектара, в тому числі: рілля – 1,48 гектара (масив 11, ділянка 61);  сіножаті – 0,16 гектара (масив 20, ділянка 24) для ведення особистого селянського господарства на території Уїздецької сільської ради. Право власності на земельні ділянки складається із 1/2 частки Козіка Віктора Васильовича відповідно до рішення Здолбунівського районного суду від 17 листопада 2016 року №562/2519/16-ц.
  1. Козіку Віктору Васильовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розробити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства та подати на розгляд і затвердження до районної державної адміністрації.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

Голова  адміністрації                                                           Сергій   Кондрачук