Про внесення  змін та доповнення до
Програми економічного та
соціального розвитку Здолбунівського
району на 2017 рік

Керуючись статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

  1. Схвалити зміни та доповнення до розділу «Основні показники у галузі будівництва та капітального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік» Програми економічного   та   соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 30 січня 2017 року № 49 «Про Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік» та затвердженої рішенням Здолбунівської районної ради від 22 лютого 2017 року № 264 «Про програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік»:
  • у підрозділі «Освіта»:

– абзац 2 пункту 20 виключити;

  • пункт 60 викласти у новій редакції:

«60.  Будівництво котельні для розміщення 2 твердопаливних котлів по 96 кВт з влаштуванням зовнішніх мереж на вул. Сільрадська, 27 в с. Івачків Здолбунівського району Рівненської області.

У тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації  та проходження експертизи по об’єкту.

Джерело фінансування: державний, районний та місцевий бюджети.

Відповідальний: Антонюк І.В. – начальник відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації».

  • доповнити підрозділ новим пунктом 66:

«66. Капітальний ремонт частини приміщень спортивного залу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Джерело фінансування: кошти на утримання установ освіти, державний та місцеві бюджети.

Відповідальний: Антонюк І.В. – начальник відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації».

2) у підрозділі «Реконструкція та ремонт доріг»:

– пункт 9 викласти у новій редакції:

«9. Експлуатаційне утримання (ліквідація деформацій та ямковості дорожнього покриття) дороги  О 180804 Залібівка – Півче – Мізоч – Копиткове на ділянці Мізоч – Півче.

Джерело фінансування: державний, обласний, районний (за умови співфінансування Службою автомобільних доріг у Рівненській області в обсязі не менше затверджених  бюджетних призначень помісячних асигнувань районного бюджету)  та місцеві бюджети .

Відповідальний: Здолбунівська райдержадміністрація, Служба автомобільних доріг у Рівненській області (отримувач коштів)».

3) у підрозділі «Правоохоронні органи, органи державної казначейської служби, державної фіскальної служби, державної виконавчої служби та Служби безпеки України»:

– пункт 5 викласти у новій редакції:

«5. Зміцнення матеріально-технічної бази та поточний ремонт службового приміщення Здолбунівського міжрайонного відділу управління Служби безпеки України у Рівненській області.

Джерело фінансування: районний та місцевий бюджети.

Відповідальний: начальник Здолбунівського міжрайонного відділу управління Служби безпеки України у Рівненській області».

  1. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації подати зміни та доповнення до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

 

Голова адміністрації                                                           Сергій Кондрачук