Меню
Герої не вмирають
Банери
Список перевізників на маршрутах Здолбунівського району на  2016 рік
№ з/п Приватний перевізник Назва маршруту Термін закінчення договору № маршруту
/ № договору
1. Берун Микола Євстафійович Рівне– Богдашів 7 об.р. 22.01.2017 0812 / 0444
  Рівне ПВА Залізничний – Гільча Друга 22.01.2017 0824 / 0444
2. ПМП фірма «Лайф» Мазур
Наталія Віталіївна
Рівне ПВА– Кошатів 6 об.р. 23.12.2020 0805, 0807 / 1207
3. Данько Людмила Володимирівна Рівне-Здолбунів –Глинськ – Підцурків 6 об.р. 31.12.2020 0816 / 1210
4. ТзОВ «Укр- Пас- Транс»Кулаковський Роман Миколайович Рівне-Здолбунів – Борщівка Перша ч/з Озерко 5 об.р. 07.12..2020 08000-08007 / 1217
5. ТзОВ «Укр- Пас- Транс»
Кулаковський Роман Миколайович
Рівне-Стеблівка 5 об.р. 07.12.2020 0818 / 1212
6. Крючковський В’ячеслав Анатолійович
2-58-89
Рівне АС-Білашів 3 об.р. 23.12.2020 0809 / 1208
7. Мосійчук Анатолій Гнатович2-62-37 Рівне– Залібівка 3 об.р. 30.08.2016 0813 / 0381
8. Мосійчук Анатолій Гнатович2-62-37 Рівне-Здолбунів – Залісся ч/з Мізоч 6 об.р. 30.08.2016 0810 / 0381
9. ТзОВ «Укр- Пас- Транс»
Кулаковський Роман Миколайович
Рівне– Мала Мощаниця (Мала Мощаниця-Рівне ПВА)3 об.р. 09.11..2020 14292-14297 / 1186
10. ТзОВ «Укр- Пас- Транс»
Кулаковський Роман Миколайович
Рівне АС – Цурків (Цурків-Рівне АС)7 об.р. 07.12.2020 1484 / 1224
11. Возний Володимир Мілентійович Рівне – Мізоч  (Мізоч-Рівне) 8 об.р.( гр..№1, гр..№2) 28.12.2020 0819 / 1213, 1214
12. Возна Неля Степанівна Рівне – Стара Мощаниця – Під гайне 4 об.р. 12.11.2020 1485 / 1185
13. Возна Неля Степанівна Рівне – Озерко ч/з Мізочок 5 об.р. 26.07.2016 1468 /0382
14. ТзОВ «Укр- Пас- Транс»
Кулаковський Роман Миколайович
Рівне-Нова Мощаниця(Нова Мощаниця-Рівне)4 об.р. 27.01.2021 08010-08017 / 1256
15. Давидюк Марія Яронівна Рівне– Дермань Друга ч/з Мізоч (Дермань Друга –Рівне ч/з Мізоч)7 об.р. 14482-14495/ 1240
16. фірма «Саланг»Якимчук Віктор Михайлович Рівне– Коршів 7 об.р. 14.01.2021 0817 / 1258
17. Василюк Олексій Олексійович Рівне – Борщівка Друга ч/з Бущу (Борщівка Друга- Рівне ч/з Бущу) 4 об.р. 27.09.2020 14150-14157 / 1155
18. ТзОВ «Укр- Пас- Транс»Кулаковський Роман Миколайович Рівне-Здолбунів – Копиткове ч/з Новомильськ 5 об.р. 07.12.2020 0820 / 1215
19. ТзОВ «Укр- Пас- Транс»
Кулаковський Роман Миколайович
Рівне – Івачків ч/з Новомильськ 4 об.р. 07.12.2020 0822 / 1216
20. Малахов Віктор Якович 2-38-77 Рівне-Здолбунів-  Здовбиця 5 об.р 09.08.2016 0814 / 0380
21. Костюкович Галина Володимирівна Здолбунів-Здовбиця-Рівне 5 об.р. 09.08.2016 0814 / 0379
22. Малахов Віктор Якович 2-38-77 Рівне – Залісся ч/з Гільчу Другу 6 об.р. 27.08.2020 1465 / 1125
23. Максис Анатолій Васильович Здолбунів – Гільча Друга – Замлинок 7 об.р. 10.03.2017 0806 / 0455
24. Возний Володимир Мілентійович Рівне – Орестів- П’ятигори 6 об.р 27.08.2020 1463 / 1120
25. Возний Володимир Мілентійович Рівне-П’ятигори 5 об.р. 12.11.2020 1472 /  1182
26. Возний Володимир Мілентійович Рівне – Зелений Дуб ч/з Будераж 3 об.р. 12.11.2020 14184-14191 / 1183
27. Возний Володимир Мілентійович Рівне-Здолбунів –Глинськ-Підцурків 6 об.р. 25.07.2016 0816 / 0383
28. Литвинчук Володимир Аркадійович Рівне-Дермань Друга ч/зВерхів5 об.р. 24.08.2017 0811 / 0483
29. Литвинчук Володимир Аркадійович РівнеПВА-Новосілки ч/з Новомильськ 5 об.р. 21.12.2019 0804 / 1046