Меню
Герої не вмирають
Банери

23 грудня 2017 року відбулась першість ДЮСШ з важкої атлетики серед юнаків та дівчат. У змаганнях прийняли участь вихованці відділення важкої атлетики ДЮСШ.

Наймолодшими учасниками змагань були Піщалюк Андрій, Романчук Олесь, Мудра Анна-Маргарита, Загороцький Кирил, яким лише по 6 років і роблять свої перші кроки у важкій атлетиці.

Разом з ними, підтвердили свою майстерність вихованці ДЮСШ та учні школи вищої спортивної майстерності майстер спорту України, член національної збірної команди України з важкої атлетики Смочек Віталій та майстер спорту України, кандидат в національну збірну команду України з важкої атлетики Шемчук Дмитро, які в сумі двоборства показали результат понад 270 кг.

Видовищним став виступ кандидата в майстри спорту Савківа Богдана, який в сумі двоборства показав результат 281 кг.

На завершення переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами. Організаторами змагань виступили дитячо-юнацька спортивна школа спільно з громадською організацією «Міський спортивний клуб «Богатир».

На фото: переможці та призери змагань.