Меню
Герої не вмирають
Банери

З метою проведення профорієнтаційних заходів на тему «Світ професій», фахівець Здолбунівського районного центру зайнятості Надія Білоус відвідала учнів Гільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня.

Метою заходу було поінформувати учнів початкових класів щодо кількості існуючих професій у світі, їх значення у житті людини та в ігровій цікавій формі залучити дітей.

Зазвичай, ознайомлення малечі із професіями розпочинається ще у дитсадку, але коли ти вже знаєш алфавіт, вмієш читати та писати – закріплювати знання про професії за допомогою завдань та вправ набагато цікавіше, швидше та веселіше, що й відбувалося на уроках у Гільчі Першій.

Діти із задоволенням відгадували загадки, кросворди та ребуси про професії, слухали лекцію про одну із найдавніших професій у світі – продавця, закріпивши почуте про необхідні вміння, знання, знаряддя праці та вимоги до працівника цієї професії.

Вправно показали себе учні і у конкурсі «Творці», завданням якого було назвати найбільше професії, які залучаються до виготовлення предмету, у нашому випадку була «хлібина».

Така методика викладання профорієнтаційного матеріалу підвищує інтерес дітей до знань про професії, а виконання завдань навчає їх працювати у групах, що є важливим у формуванні рис характеру людини та відношенню до оточуючих.

Також, діти спробували відгадувати професії за описом роботи, призначенням, визначати основні вміння та вимоги до професії.

Архів сайту
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банериhttp://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

Архів записів
Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930