Меню
Герої не вмирають
Банери

З метою проведення профорієнтаційних заходів на тему «Світ професій», фахівець Здолбунівського районного центру зайнятості Надія Білоус відвідала учнів Гільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня.

Метою заходу було поінформувати учнів початкових класів щодо кількості існуючих професій у світі, їх значення у житті людини та в ігровій цікавій формі залучити дітей.

Зазвичай, ознайомлення малечі із професіями розпочинається ще у дитсадку, але коли ти вже знаєш алфавіт, вмієш читати та писати – закріплювати знання про професії за допомогою завдань та вправ набагато цікавіше, швидше та веселіше, що й відбувалося на уроках у Гільчі Першій.

Діти із задоволенням відгадували загадки, кросворди та ребуси про професії, слухали лекцію про одну із найдавніших професій у світі – продавця, закріпивши почуте про необхідні вміння, знання, знаряддя праці та вимоги до працівника цієї професії.

Вправно показали себе учні і у конкурсі «Творці», завданням якого було назвати найбільше професії, які залучаються до виготовлення предмету, у нашому випадку була «хлібина».

Така методика викладання профорієнтаційного матеріалу підвищує інтерес дітей до знань про професії, а виконання завдань навчає їх працювати у групах, що є важливим у формуванні рис характеру людини та відношенню до оточуючих.

Також, діти спробували відгадувати професії за описом роботи, призначенням, визначати основні вміння та вимоги до професії.