Меню
Герої не вмирають
Банери

19 жовтня, о 9.00 год. при першому заступнику голови Здолбунівської райдержадміністрації Леоніду Власюку була проведена нарада щодо фінансування у 2017 році дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Здолбунівського району.

У нараді взяли участь: начальник відділу освіти райдержадміністрації Карпенко Л.Є., начальник фінансового управління райдержадміністрації Нечипорук В.М., головний бухгалтер відокремленого підрозділу – централізована бухгалтерія відділу освіти райдержадміністрації Соботницька Г.З. та економіст відокремленого підрозділу – централізована бухгалтерія відділу освіти райдержадміністрації Кулеша Н.М.

karpenko

На нараді було обговорено питання щодо завершення ремонтних робіт та відкриття у 2016 році додаткової групи в ДНЗ № 5 «Усмішка»   м. Здолбунів (за кошти районного та міського бюджетів) та передбачення коштів на проведення капітального ремонту з подальшим відкриттям у 2017 році додаткової групи у ДНЗ № 2 «Дзвіночок» м. Здолбунів.

Крім того, було обговорено питання щодо покращення матеріально-технічної бази закладів освіти району, проведення ремонтів не за «благодійні» батьківські кошти, а за кошти районного та місцевих бюджетів.

В ході обговорення питань, перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Власюк вніс пропозицію, що при розрахунку коштів на фінансування навчальних закладів району потрібно враховувати не лише кількість учнів які навчаються в закладі, а й площу даного закладу.

Також на нараді було обговорено питання розподілу коштів в загальноосвітніх навчальних закладах району за умови розподілу Кабінетом Міністрів України освітньої субвенції.

Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Власюк – це зумовлено тим, що в Державному бюджеті на 2016 рік наявний резерв не розподіленої освітянської субвенції.

Враховуючи ситуацію, яка склалася з освітньою субвенцією у 2015 році, є перспектива, що дана субвенція може надійти найближчим часом, та буде спрямована на виплату педагогам району стимулюючих надбавок та премій.

За результатом розгляду питань були дані доручення першого заступника голови райдержадміністрації з даних питань.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банериhttp://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

Архів записів
Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031