Меню
Герої не вмирають
Банери

21 лютого 2018 року для роботодавців Здолбунівщини відбулася презентація можливостей Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. На заході були присутні роботодавці швейного напрямку, а також сфери торгівлі.

Старший майстер Майя Сульжик (навчальне відділення, вул. Підкови, 17а) проінформувала учасників заходу про можливості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, можливість як повноцінного, так і стислого навчання, навчання в групах та індивідуальних занять, оцінювання результатів неформального навчання за професією «Кухар», дистанційного навчання (онлайн-уроки з досвідченим викладачем).

Навчальними класами та лабораторіями (навчальне відділення, вул. Пирогова, 8) роботодавців провів старший майстер Віктор Красовський.

Він відзначив, що на сьогодні програміст – найбільш затребувана та оплачувана професія, тому слухачі після закінчення навчання, як правило, відразу працевлаштовуються. А рівень їх підготовки достатньо серйозний. Цьому сприяють потужно оснащені навчальні місця (3D-проектор, 3D-принтер, сучасна комп’ютерна техніка, прогресивні методи навчання). Увагу роботодавців привернув 3D-принтер, його можливості та принцип дії.

Також роботодавці оглянули навчальний міні-маркет, магазин непродовольчих товарів та кабінет спецтехнологій, побували на заняттях майбутніх продавців (навчальна база, м. Рівне, вул. Пластова, 17).

До відома роботодавців була доведена інформація про можливість участі у кваліфікаційних атестаціях випускників Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де вони зможуть підібрати собі потрібних працівників, оцінивши під час іспиту їхні знання та практичні навики, провівши індивідуальні співбесіди та отримавши рекомендації викладачів.