Меню
Герої не вмирають
Банери

З метою налагодження партнерських стосунків щодо задоволення кадрових потреб підприємств ПАТ «Укрзалізниця» Здолбунівського району, директор Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Сергій Бабич 1 березня провів робочу зустріч з представником ВП «Рівненська дирекція залізничних перевезень» РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» по ст. Здолбунів  Світланою Романюк.

Сергій Бабич вкотре презентував соціальні послуги, які надає служба зайнятості, повідомив про стан ринку праці та розповів про можливості професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві. Він детально звернув увагу на ярмарки вакансій та Дні відкритих дверей на виробництві, зокрема, саме у формі професіографічних екскурсій, що дасть можливість шукачам роботи безпосередньо ознайомитись з професією в реальних умовах, отримати інформацію з першоджерел, поспілкуватись з працівниками.

Сергій Бабич наголосив на спільних профорієнтаційних заходах для учнівської молоді з метою формування у старшокласників свідомого професійного вибору та виховання прагнення бути професійно затребуваним в суспільстві, адже Здолбунів є великою вузловою станцією, яка забезпечує роботою місцевих жителів.

Результатом проведеної зустрічі стали досягнуті домовленості щодо перспектив подальшої співпраці центру зайнятості з підприємством. Проведення таких зустрічей допомагає створити належні умови для суб`єктів господарської діяльності щодо підбору кваліфікованих кадрів з числа зареєстрованих безробітних, та дізнатися про основні аспекти діяльності служби зайнятості.