05 квітня  на базі дошкільного навчального закладу «Грайлик» Здолбунівської міської ради (завідувач Давидюк Оксана Федорівна, методист Кузьміч Ірина Миколаївна) відбулося чергове засідання Школи молодого вихователя «Формування мовленнєвих компетентностей у дітей старшого дошкільного віку». Учасники Школи переглянули інтегроване заняття «Ми з курчатком мандрували» та отримали практичні настанови з досвіду роботи вихователя вищої категорії Ковальчик Наталії Віталіївни.

Молоді педагоги на практиці побачили один з кращих зразків проведення мовленнєвого заняття у дошкільному закладі, майстерність педагога щодо організації навчально-пізнавальної діяльності дошкільників, високий рівень навченості дітей, сформовані комунікативні навички та підготовку до навчання у школі.

Також 06 квітня на базі дошкільного навчального закладу «Чебурашка» Здолбунівської міської ради (завідувач Пасько Людмила Миколаївна) відбулося засідання методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів району.

Засідання відкрила вихователь-методист дошкільного закладу Василюк Світлана Іванівна, яка окреслила основні завдання та особливості національно-патріотичного виховання у дошкільному навчальному закладі. Учасники переглянули заняття у ІІ молодшій та старшій вікових групах (вихователі Ванца Валентина Анатоліївна, Бондарчук Катерина Олександрівна).

Члени методичного об’єднання обговорили специфіку форм та методів роботи з дошкільниками, зміст та домірність віку дітей поданого історичного матеріалу та подій сьогодення, емоційну та художньо-естетичну складову освітнього процесу, інтегрування різних видів дитячої діяльності та інші складові, що сприяють виробленню у дошкільників цілісної системи уявлень і елементарних понять про загальнолюдські й національні морально-духовні цінності, а також формуванню змалку національної самосвідомості та патріотичних почуттів.