Меню
Герої не вмирають
Банери

10 жовтня 2017 року на базі Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» було проведено змагання з легкої атлетики.

У даних змаганнях взяли участь учні  тринадцяти загальноосвітніх навчальних закладів Здолбунівського району.

Згідно протоколів змагань по видах призові місця посіли такі учні:

Біг 100 м:

– Гаркушенко Анастасія (Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);

– Бойко Олександр (Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6).

Біг 200 м:

– Лишенко Катерина (Гільчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

– Вербенчук Олександр (Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4).

Біг 400 м:

– Кравчук Ірина (Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6);

–  Корольчук Василь (Білашівський навчально-виховний комплекс : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад).

Біг 800 м:

– Мислінчук Анастасія (Мізоцький навчально-виховний комплекс  «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей»);

– Яроша Микола (Бущанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

Стрибки у довжину:

– Мельник Юлія (Новомильська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів);

– Чабалець Владислав (Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6).

Штовхання ядра:

– Шевчук Катерина (Мізоцький навчально-виховний комплекс  «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей»);

–  Гончарук Василь (Мізоцький навчально-виховний комплекс  «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей»).

Метання гранати:

– Стрижак Дана (Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

– Мосійчук Дмитро (Мізоцький навчально-виховний комплекс  «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей»).

 біг 1500 м:

– Голуб Тетяна (Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

– Денисюк Владислав (Мізоцький навчально-виховний комплекс  «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей»).

Естафета 4 х 100 м.:

– команда дівчат Гільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

– команда юнаків Мізоцького навчально-виховного комплексу  «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей».

Згідно протоколів рішенням суддівської колегії загальнокомандні місця розділились наступним чином:

І місце – команда Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей»;

ІІ місце – команда Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;

ІІІ місце – команда Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.