Меню
Герої не вмирають
Банери

19 грудня 2016 року в Рівненському обласному академічно українському  музично-драматичному театрі відбувся гала концерт переможців обласного фестивалю сільських колективів аматорської творчості «Таланти твої, Рівненщино».

Прийняли  участь у фестивалі понад 300 творчих колективів Рівненської області, які представили свої виступи у вокально-хоровому, музичному, хореографічному та театральному жанрах аматорського мистецтва.

Цьогоріч фестиваль був проведений у чотири етапи. Перший відбірковий етап тривав у травні в селах та селищах області, другий – протягом червня-жовтня в районах. Для зручності у проведенні третього зонального туру організаційним комітетом було визначено три зони для його проведення – в Сарненському, Здолбунівському та Млинівському районах.

Фестиваль виявив багато нових, яскравих талантів, які рівнем своєї виконавської майстерності вразили глядачів та членів журі. Серед них є і колективи зі Здолбунівщини, а саме ансамбль народної пісні «Родина» села Івачків.

Переможцями обласного фестивалю сільських колективів аматорської творчості «Таланти твої, Рівненщино!» зі Здолбунівського району стали: народний аматорський хор селища Мізоч (керівник Світлана Денищук) та танцювальний колектив «Надія» будинку культури селища Мізоч (керівник Надія Одарчук).

Тож вітаємо учасників та переможців фестиваю, бажаємо подальших творчих успіхів.