Меню
Герої не вмирають
Банери

10 листопада 2017 року на базі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка, учасниками якого стали 107 учнів загальноосвітніх шкіл району.

Члени журі найвищим балом (12) оцінили творчу роботу Голуб Ірини, учениці 11 класу Мізоцького НВК (учитель Поліщук Н.В.) та Киричук Богдани, учениці 9 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6.

Переможцями конкурсу стали:

5 клас

І місце – Межевич Валерія (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Маринич Л.М.);

ІІ місце – Коломис Юлія (Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В.);

ІІІ місце – Коружинець Олена ( Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Садовська В.В.);

ІІІ місце – Нижник Михайло (Здолбунівська гімназія, учитель Шевцова Р.В.).

6 клас

І місце – Гришутіна Вікторія (Мізоцький НВК, учитель Кремінська Т.А.);

ІІ місце – Коломис Аліна (Білашівський НВК, учитель Галич З.В.);

ІІІ місце – Іванова Ольга (Здолбунівська ЗОШ І- ІІІ ступенів №6, учитель Синицька Н.В.);

ІІІ місце – Фердус Саманта (Новомильська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Соловйова О.А.).

7 клас

І місце – Андрієш Валерія (Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В.);

ІІ місце – Боярчук Софія (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Новачук Н.М.).

ІІІ місце – Кацеба Анастасія (Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Стецюк І.Р.);

ІІІ місце – Коба Дарія (Здолбунівська гімназія, учитель Колбасова А.В.);

ІІІ місце – Куркіна Ольга (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, учитель Паламарчук Н.М.);

ІІІ місце – Шуляк Маргарита Анастасія (Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Стецюк І.Р.).

8 клас

І місце – Панасюк Марія (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Парфенюк А.А.).;

ІІ місце – Самчук Анастасія (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Кравченко Т.К.);

ІІІ місце – Андрощук Ярослав (Кунинська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Драчук О.В.);

ІІІ місце – Фрідріх Юлія (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Слободенюк Н.Т.);

9 клас

І місце – Киричук Богдана (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Ющак Е.Р.);

ІІ місце – Гаврон Олена (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, учитель Осік Ж.І.);

ІІІ місце – Омельчук Наталія (Мізоцький НВК, учитель Васьковська С.Ф.);

ІІІ місце – Полюхович Валентина (Суємська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Антонюк В.М.).

10 клас

І місце – Вершицька Анастасія (Спасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Овдіюк Л.Ф.);

ІІ місце – Андрощук Дарина (Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Шеретюк Т.Ю.);

ІІ місце – Кісільчук Богдана (Мізоцький НВК, учитель Васьковська С.Ф.);

ІІІ місце – Печенюк Аліна (Глинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Загалевич І.С.).

11клас

І місце – Голуб Ірина (Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В.);

ІІ місце – Колос Євген (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Сидорук Н.Д.);

ІІ місце – Ясінська Олександра (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учителі Ковальчук Л.Є. та Савчук Н.П.);

ІІІ місце – Дмитришина Анастасія (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учителі Ковальчук Л.Є. та Савчук Н.П.).