Меню
Герої не вмирають
Банери

Підбір кандидатів на військову службу за контрактом у Військово-Морські Сили України за допомогою семінару з орієнтації на службу в Збройних Силах України відбувся у Здолбунівському районному центрі зайнятості 28 вересня.

Відкрив захід директор центру зайнятості Сергій Бабич, який зазначив, що на сьогодні служба за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці.

Презентував вакансії, за якими проводиться підбір претендентів на військову службу за контрактом, старший мічман Одеської бригади Військово-Морських Сил Павло Васильович, який окреслив переваги служби за контрактом:  належні умови для виконання службових обов’язків, пристойну заробітну плату, отримання державних гарантій соціального захисту тощо. За його словами, надводним силам українських ВМС найбільш потрібні мотористи, електрики, комендори, сигнальники, рульові, марсові; частинам забезпечення — сапери, хіміки, водії, механіки-водії, радіометристи, дозиметристи; морській піхоті — стрільці, механіки-водії, водії, гранатометники. Контрактники потрібні береговій артилерії, морській авіації та іншим родам сил і військ флоту.

Учасники семінару переглянули відеоролик щодо орієнтації на військову службу Генерального штабу Збройних Сил України, отримали компетентні відповіді на свої запитання та інформаційні буклети на різну тематику.