Меню
Герої не вмирають
Банери

З 19 по 25 жовтня 2016 року у Малайзії, в місті Пенанг, відбувся чемпіонат світу з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років.

За нагороди світової першості боролися й сім українських спортсменів.

Приємною новиною для спортивної громадськості Здолбунівщини стала перемога (2 місце) нашої землячки Марії Тимощук.

Марія стала срібною призеркою чемпіонату світу серед кадетів у ваговій категорії до 58 кг з результатом двоборства у 182 кг.

tymoshhuk

В активі спортсменки: золото за поштовх – 82 кг, і бронза за ривок – 100 кг.

Спортсменка поступилась суперниці з Туреччини двома кілограмами.

Тож вітаємо нашу землячку з перемогою. Бажаємо їй вдалих спортивних виступів та перемог.

Спортивні досягнення Марії Тимощук:

У свої 17 років Марія Тимощук є десятикратною чемпіонкою і двократною рекордсменкою України. У спортивній скарбничці дівчини – 23 медалі, 7 кубків і безліч дипломів та грамот.

У вересні 2016 року наша спортсменка стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики серед дівчат і хлопців віком від 15 до 17 років.