Меню
Герої не вмирають
Банери

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Цьогорічне святкування Міжнародного дня захисту дітей у м. Здолбунів відбулося 1 червня 2016 року о 10.00 год. на площі біля Здолбунівського районного будинку культури.

Під час святкування було проведено творчий звіт любительського об’єднання «Школа танцю» та творчі виступи танцювальних колективів міста, а також виставку дитячої книги «Книжкове літо».

Для дітей та дорослих було запропоновано взяти участь у майстер-класі з бального танцю від Олени Галій, у конкурсі малюнку на асфальті «Заради усмішок дітей» та у майстер-класі з малювання піском.

Під час святкування із теплими словами привітання до дітей та їх батьків звернулися голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, заступник голови Здолбунівської районної ради Олександр Бухало, секретар Здолбунівської міської ради Валентина Капітула та начальник відділу культури і туризму Елеонора Стеценко.

Представники влади вручили учасникам дитячого свята солодкі подарунки.

У Здолбунівській районній бібліотеці для дітей та юнацтва з нагоди Міжнародного дня захисту дітей було проведено дитяче свято, під час якого гостям запропонували прийняти участь у святковій вікторині «Відгадай казкового героя» та у інших цікавих розвагах. По завершенні святкування начальник служби у справах дітей Марія Гуляр подарувала дітям цінні подарунки.

Також у цей день на стадіоні «Локомотив» у м. Здолбунів відбулися спортивно-масові заходи, зокрема легкоатлетичні змагання та спортивні змагання «Веселі старти» серед дітей 2-4 класів.

І не дивлячись на похмуру погоду на вулиці, можна було побачити велику кількість усміхнених дітей зі своїми батьками, що завітали на свято. Тож нехай ці посмішки та гарний настрій залишаться з ними на довгі роки, а їх дитинство буде щасливим та безхмарним.

Адже у малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.[print_gllr id=6739]

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери