Меню
Герої не вмирають
Банери

Про початок опалювального
сезону 2016-2017 року

На підставі статей 6, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання пункту 33 Заходів щодо підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року, затверджених  розпорядженням голови облдержадміністрації від 27 квітня 2016 року  № 238 «Про підсумки опалювального сезону 2015-2016 року та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період   2016-2017 року», розпорядження голови облдержадміністрації від 20 вересня 2016 року № 573 «Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства Рівненської області до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року» та за умови встановлення середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб +8 °С:

 1. Підприємствам, установам і організаціям Здолбунівського району всіх форм власності:

– рекомендувати розпочати опалювальний сезон 2016 – 2017 року  у дитячих, лікувальних, навчальних закладах, будинках-інтернатах для інвалідів та престарілих, у житлових будинках підключених до централізованої системи теплопостачання  з  12 жовтня   2016 року, населенню, що проживає у власних будинках, або приватизованих квартирах житлового фонду, облаштованих автономним опаленням, розпочати опалювальний сезон 2016-2017 року з 12 жовтня 2016 року;

– активізувати роботу із перевірки обсягу, якості та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань щодо погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги, надання допомоги громадянам в оформленні субсидій, проведення відповідної роз’яснювальної роботи серед населення;

– з 12 жовтня 2016 року забезпечити цілодобову роботу диспетчерських служб, їх оперативне реагування на можливі аварійні ситуації, які можуть виникати під час проходження опалювального сезону 2016-2017 року, та інформувати про такі ситуації райдержадміністрацію ( телефон – 2-56-08);

– організувати роботу цілодобових аварійних служб, забезпечених технікою, усім необхідним для ліквідації наслідків аварійних ситуацій обладнанням та інструментом;

– інформувати відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та сектор з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації про хід опалювального сезону щодня на адресу електронної пошти: zdolgkg@ukr.net та zdolbunns@gmail.com відповідно;

– відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації інформувати департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації про хід опалювального сезону щодня на адресу електронної пошти: teplo-gujkg@ukr.net .

 1. На об’єктах, для теплопостачання яких не використовується природний газ, а також у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, закладах охорони здоров’я та інших закладах соціальної сфери, обладнаних автономними системами опалення, опалювальний сезон пропонується розпочати першочергово.
 1. Рекомендувати керівникам комунальних підприємств, бюджетних установ і організацій забезпечити надійне функціонування підприємств житлово-комунального господарства, установ, організацій та об’єктів побутового і соціально-культурного  призначення  та   вжити  заходів  для  ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів в опалювальний сезон.
 1. З метою раціонального використання енергоресурсів рекомендувати директору комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія» забезпечити своєчасну проплату за спожитий природний газ, суворо дотримуватись температурних графіків подачі тепла споживачам.
 1. Власникам об’єктів –   теплоспоживачів   встановити   цілодобовий
  контроль за температурою зовнішнього повітря, оперативно вживати заходів для недопущення розморожування систем централізованого теплопостачання.
 1. Здолбунівській міській раді, відділу культури і туризму, відділу освіти райдержадміністрації забезпечити до 20 грудня 2016 року введення в експлуатацію об’єктів, на яких реалізовано проекти, які співфінансувалися з обласного бюджету відповідно до обласної програми енергоефективності на 2011-2016 роки.
 1. Міській, селищній та сільським радам, філії «Колоденська ДЕД» ДП «Рівнеоблавтодор» упродовж зимового періоду забезпечити постійну готовність спеціальної прибиральної техніки, обладнання та інвентарю, які використовуються для утримання доріг в умовах снігопадів, снігових заметів, хуртовини та ожеледиці.
 1. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації та сектор з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації до 01 січня та 01 квітня 2017 року.
 1. Відділу містобудування архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації інформувати департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації до 10 січня та 10 квітня 2017 року.
 1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на
  першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

Голова  адміністрації                                                                Сергій Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери