Меню
Герої не вмирають
Банери

Про оголошення конкурсу на
заміщення вакантних посад

    Відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття  посад державної служби», у зв’язку з необхідністю заміщення вакантних посад державних службовців:

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В»:

1) головного спеціаліста відділу культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації;

2)  головного спеціаліста сектору прийняття рішень та автоматизованої обробки відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Здолбунівської районної державної адміністрації;

3) провідного спеціаліста сектору соціального обслуговування ветеранів та інвалідів відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Здолбунівської районної державної адміністрації

  1. Затвердити умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад категорії «В», що додаються.
  1. Завідувачу сектору управління персоналом апарату адміністрації Тимощук І.В. в установленому порядку забезпечити передачу електронної версії документів з проведення конкурсу Міжрегіональному управлінню Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях та розмістити на офіційному сайті Здолбунівської районної державної адміністрації за електронною адресою: zdolbun.gov.ua .
  1. Провести конкурсний відбір на вищезазначені посади 10,14,16 листопада 2016 року о 10.00 за адресою: м.Здолбунів, вул. Грушевського 14.
  1. Виконання функцій адміністратора під час проведення конкурсного відбору на посади державної служби категорій «В» покладається на головного спеціаліста сектору управління персоналом апарату Здолбунівської районної державної адміністрації Рипич Н.М..
  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації                                                               Сергій Кондрачук

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад категорії «В»:

Додаток 1 (головний спеціаліст відділу культури і туризму)

Додаток 2 ( головного спеціаліста управління соціального захисту населення )

Додаток 3 ( провідний спеціаліст управління соціального захисту населення )

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери