Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження технічної документації
із землеустрою щодо встановлення меж
земельних  ділянок в натурі (на місцевості)
Якимчуку Миколі Миколайовичу та
Якимчуку Михайлу Миколайовичу
для ведення особистого селянського господарства
на території Новосілківської   сільської   ради

Розглянувши заяву громадян Якимчука Миколи Миколайовича та Якимчука Михайла Миколайовича, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам Якимчуку Миколі Миколайовичу та Якимчуку Михайлу Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства на території Новосілківської  сільської ради, розроблену приватним підприємством «Рівнеелітзем»,  погоджену в установленому порядку, та  керуючись статтями 6, 41 пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтею 118 Земельного кодексу України:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Якимчуку Миколі Миколайовичу та Якимчуку Михайлу Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства на території Новосілківської  сільської  ради.
  1. Виділити в натурі (на місцевості) земельну частку (пай) громадянам Якимчуку Миколі Миколайовичу та Якимчуку Михайлу Миколайовичу та передати у власність земельні  ділянки площею 3,1354 гектара, в тому числі: рілля – 3,0845 гектара (масив 6, ділянка 40),  кадастровий номер 5622684600:02:002:0070; пасовище – 0,0509 гектара (масив 16, ділянка 99), кадастровий номер 5622684600:02:004:0099  для ведення особистого селянського господарства на території   Новосілківської сільської ради.

Право власності на земельні ділянки складається із 1/2 частки Якимчука Миколи Миколайовича  та із   1/2  частки  Якимчука Михайла Миколайовича,  відповідно до свідоцтв  про право на спадщину за законом  від  27 грудня   2010 року   №5-550, №5-554.

  1. Громадянам Якимчуку Миколі Миколайовичу та Якимчуку Михайлу Миколайовичу використовувати земельні ділянки за  цільовим  призначенням.
  1. Контроль за використанням земельних ділянок та збереженням межових знаків, встановлених в натурі, покласти на землевласника та виконком Новосілківської сільської  ради.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

Голова    адміністрації                                                                Сергій Кондрачук