Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження проекту
землеустрою щодо відведення
земельної ділянки, у разі зміни цільового
призначення земельної ділянки

Розглянувши заяву громадянки Демчишиної Олександри Кирилівни та керуючись статтями 6,13,21,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 17,20,35,186 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України «Про землеустрій»:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у разі зміни цільового призначення громадянці Демчишиній Олександрі Кирилівні для індивідуального садівництва, за рахунок земель, що перебувають у власності громадянки Демчишиної О.К.  для ведення особистого селянського господарства на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області.
  1. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 1,0046 га з кадастровим номером 5622680600:10:001:0021 згідно з розробленим проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у разі зміни цільового призначення громадянці  Демчишиній Олександрі Кирилівні  для індивідуального садівництва, за рахунок земель, що перебувають у власності громадянки  Демчишиної О.К. для ведення особистого селянського господарства на території Богдашівської сільської ради (за межами населених пунктів)  Здолбунівського району  Рівненської області.
  2. Громадянці  Демчишиній Олександрі Кирилівні оформити право власності на земельну ділянку площею 1,0046 га з кадастровим номером 5622680600:10:001:0021 для індивідуального садівництва, за межами населених пунктів, на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області в порядку, визначеному законодавством.
  3. Громадянці Демчишиній Олександрі Кирилівні  використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

Голова  адміністрації                                                      Сергій Кондрачук