Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін до програми ремонту
та утримання автомобільних доріг
загального користування на території
Здолбунівського району на 2016- 2020 роки

Керуючись статтями 6, 20, 41, пункту 5 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою уточнення джерел та механізму фінансування програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на території Здолбунівського району на 2016-2020 роки:

  1. Схвалити зміни до програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на території Здолбунівського району на 2016- 2020 роки (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 26 вересня 2016 року № 424, виклавши розділи «Обсяги та джерела фінансування» та «Організація і контроль за виконанням програми» у новій редакції, згідно з додатком.
  2. Відділу містобудування, архітектури  та житлово-комунального господарства Здолбунівської райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження районній раді в установленому порядку.
  3. 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Л.Власюка.

Голова адміністрації                                                                  Сергій Кондрачук

Додаток до розпорядження