Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін до
районного бюджету на 2016 рік

З метою забезпечення використання іншої субвенції з районного бюджету Здовбицькому сільському бюджету для будівництва об’єкту рекреатаційного призначення (парк) в селі Здовбиця Здолбунівського району Рівненської області, Миротинському сільському бюджету на реконструкцію приміщення клубу с.Миротин Миротинської сільської ради, (у тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації), керуючись пунктом 15 рішення Здолбунівської районної ради від 25 грудня 2015 року № 33 “Про районний бюджет на 2016 рік”, за погодженням з постійною комісією Здолбунівської районної ради з питань бюджету та фінансів (протокол від 07 жовтня 2016 року № 13), з послідуючим затвердженням на сесії Здолбунівської районної ради:

  1. Зменшити видатки загального фонду районного бюджету за КТКВК 250380 “Інші субвенції” Здовбицькому сільському бюджету для будівництва об’єкту рекреатаційного призначення (парк) в селі Здовбиця Здолбунівського району Рівненської області на 35000 гривень.
  1. Збільшити видатки спеціального фонду районного бюджету, в тому числі бюджет розвитку за КТКВК 250380 “Інші субвенції” Здовбицькому сільському бюджету для будівництва об’єкту рекреатаційного призначення (парк) в селі Здовбиця Здолбунівського району Рівненської області на 35000 гривень, Миротинському сільському бюджету на реконструкцію приміщення клубу с.Миротин Миротинської сільської ради (у тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації) на 90000 гривень за рахунок зменшення іншої субвенції Миротинському сільському бюджету на капітальний ремонт приміщення клубу с.Миротин Миротинської сільської ради (у тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації) на 90000 гривень.
  2. Збільшити профіцит загального фонду районного бюджету на 35000 гривень та збільшити дефіцит спеціального фонду районного бюджету на 35000 гривень, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).
  1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації внести зміни до розпису видатків та фінансування районного бюджету на 2016 рік.
  1. Головним розпорядникам коштів – райдержадміністрації, відділу культури і туризму райдержадміністрації скласти довідки змін до кошторису відповідно до діючого порядку.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Л.Власюка.

 

Голова адміністрації                                                         Сергій Кондрачук