Меню
Герої не вмирають
Банери

Про план заходів на 2016-2017 роки
з реалізації в Здолбунівському районі
Стратегії подолання бідності

На виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 30 вересня  2016 року № 595 «Про план заходів на 2016 – 2017 роки з реалізації у Рівненській області Стратегії подолання бідності»:

  1. Затвердити план заходів на 2016-2017 роки з реалізації в Здолбунівському районі Стратегії подолання бідності (далі – план заходів) згідно з додатком.
  2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, Здолбунівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Здолбунівській центральній районній лікарні, комунальному закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», виконавчим комітетам місцевих рад, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади:

1)     забезпечити виконання плану заходів;

2) інформувати управління  соціального захисту населення райдержадміністрації про хід виконання плану заходів  щокварталу до 01 числа місяця, що настає за звітним періодом.

  1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання плану заходів  подавати  Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щокварталу до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови -керівника апарату адміністрації Орлова М.В.

Голова адміністрації                                                                   Сергій Кондрачук

Додаток до розпорядження План заходів