Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження Положення про відділ
з питань надзвичайних ситуацій,
цивільного захисту населення та
житлово-комунального господарства
Здолбунівської районної державної адміністрації

На підставі статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації», з урахуванням Методичних рекомендацій з розроблення положення про структурний підрозділ з питань цивільного захисту місцевої державної адміністрації, затверджених наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 11 березня 2013 року № 75 та Методичних рекомендацій з розроблення положення про структурний підрозділ житлово-комунального господарства та будівництва місцевої державної адміністрації, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 листопада 2012 року № 587 та розпорядження голови райдержадміністрації від 22 серпня 2016 року № 142-к «Про впорядкування структури Здолбунівської районної державної адміністрації»:

  1. Затвердити Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства Здолбунівської районної державної адміністрації, що додається.
  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 січня 2013 року № 25 «Про положення про сектор з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Здолбунівської районної державної адміністрації».
  1. Визнати таким, що втратили чинність п. 4, 5, 7 Положення про відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Здолбунівської районної державної адміністрації затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 01 лютого 2013 року № 50 «Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Здолбунівської районної державної адміністрації».
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                            Сергій Кондрачук

Додаток до розпорядження. Положення про відділ