Меню
Герої не вмирають
Банери

Про оголошення конкурсу на
заміщення вакантної посади

Відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття  посад державної служби», у зв’язку з необхідністю заміщення вакантної посади державного службовця:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Здолбунівської районної державної адміністрації.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В», що додаються.
  3. Завідувачу сектору управління персоналом апарату адміністрації Тимощук І.В. в установленому порядку забезпечити передачу електронної версії документів з проведення конкурсу Міжрегіональному управлінню Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях та розмістити на офіційному сайті Здолбунівської районної державної адміністрації за електронною адресою: zdolbun.gov.ua .
  4. Провести конкурсний відбір на вищезазначену посаду 07 грудня 2016 року о 10.00 за адресою: м.Здолбунів, вул. Грушевського 14.
  5. Виконання функцій адміністратора під час проведення конкурсного відбору на вакантну посаду державної служби категорій «В» покладається на головного спеціаліста сектору управління персоналом апарату Здолбунівської районної державної адміністрації Рипич Н.М..
  6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                               Сергій Кондрачук

УМОВИ проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Здолбунівської районної державної адміністрації

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери