Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін до розпоряджень
голови адміністрації

Керуючись статтею 6, пунктом 5 статті 13, статтями 20, 41, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку зі змінами в структурі Здолбунівської районної державної адміністрації:

  1. Схвалити зміни до розпорядження голови адміністрації від 11.09.2015 №332 «Про районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів, на 2015-2018 роки» та до розпорядження голови адміністрації від 11.10.2016 №478 «Про внесення змін до районної програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів, на 2015-2018 роки», замінивши в тексті розпоряджень слова «Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства» словами «Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства».
  1. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства подати зміни до Програми на затвердження районній раді в установленому порядку.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Л.Власюка.

Голова адміністрації                                                                  Сергій Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери