Меню
Герої не вмирають
Банери

Про  програму здійснення  відшкодування
вартості пільгового  проїзду  окремих категорій
громадян залізничним  транспортом на
приміському сполученні Здолбунівського
району на 2016-2017 роки

Відповідно до статей 6, 13, 16, 17, 20, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 9 Закону України «Про залізничний транспорт», Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 №256 «Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету» із змінами та доповненнями, з метою здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд залізничним транспортом  окремих категорій громадян Здолбунівського району:

  1. Схвалити Програму здійснення  відшкодування вартості пільгового  проїзду окремих категорій громадян залізничним  транспортом на  приміському сполученні Здолбунівського району на 2016-2017 роки (далі – Програма), згідно з додатком.
  2. Управлінню  соціального захисту населення Здолбунівської районної державної адміністрації  в установленому порядку подати  Програму на розгляд та затвердження Здолбунівській районній раді.
  3. Про хід виконання Програми управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації інформувати Здолбунівську райдержадміністрацію щорічно до 20 січня.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату райдержадміністрації Орлова М.В.

Голова адміністрації                                                            Сергій Кондрачук

Додаток до розпорядження. Програма

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери