Меню
Герої не вмирають
Банери

Про підготовку та проведення
науково-практичної конференції
«Антибільшовицький блок народів як
передумова створення єдиного фронту
проти кремлівської агресії»

На виконання  Закону України «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті», з метою відновлення, збереження і вшанування національної пам’яті про боротьбу та борців за незалежність України у XX столітті  наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу,  як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, а також взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства у питаннях національно-патріотичного виховання:

1.Створити організаційний комітет з підготовки та проведення науково-практичної конференції «Антибільшовицький блок народів як передумова створення  єдиного фронту проти кремлівської агресії».

2.Затвердити:

1) Склад організаційного комітету з підготовки та проведення науково-практичної конференції «Антибільшовицький блок народів як передумова створення  єдиного фронту проти кремлівської агресії», що додається.

2) План  заходів з підготовки та проведення науково-практичної конференції «Антибільшовицький блок народів як передумова створення  єдиного фронту проти кремлівської агресії».

  1. Відділу культури і туризму, відділу освіти райдержадміністрації забезпечити належну підготовку та проведення науково-практичної конференції «Антибільшовицький блок народів як передумова створення  єдиного фронту проти кремлівської агресії» .
  1. Відділу культури і туризму райдержадміністрації здійснити фінансування заходів науково-практичної конференції «Антибільшовицький блок народів як передумова створення єдиного фронту проти кремлівської агресії» у межах коштів, передбачених в районному бюджеті по галузі «Культура».
  1. Відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату райдержадміністрації забезпечити висвітлення у засобах масової інформації проведення науково-практичної конференції «Антибільшовицький блок народів як передумова створення єдиного фронту проти кремлівської агресії».
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату адміністрації Миколу Орлова.

Голова адміністрації                                                                     Сергій Кондрачук

Додаток до розпорядження. План заходів

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери