Меню
Герої не вмирають
Банери

Про районну програму
залучення безробітних осіб
до громадських робіт щодо
інформування населення
стосовно порядку отримання
житлових субсидій на 2017 рік

Відповідно до статей 6, 24 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 31 Закону України „Про зайнятість населення”, постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 175 „Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру”, з метою створення умов для належної та ефективної роботи в процесі надання населенню житлових субсидій за удосконаленим порядком, додаткового стимулювання до праці та матеріальної підтримки безробітних:

  1. Схвалити районну програму залучення безробітних осіб до громадських робіт щодо інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій на 2017 рік (далі – Програма) згідно з додатком.
  2. 2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачити фінансування Програми в межах фінансових ресурсів.
  3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.
  4. Про хід виконання Програми управлінню соціального захисту населення інформувати райдержадміністрацію до 20 грудня 2017 року.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату райдержадміністрації Орлова М.В.

Голова адміністрації                                                 Сергій  Кондрачук

Додаток до розпорядження. Програма

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери