Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження плану діяльності
Здолбунівської районної державної
адміністрації з підготовки проектів
регуляторних актів на 2017 рік

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою забезпечення правових та організаційних засад реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності на території району:

  1. Затвердити план діяльності Здолбунівської районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, що додається.
  2. Відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації забезпечити оприлюднення затвердженого плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік у спосіб, передбачений статтями 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», не пізніше як у десятиденний строк після їх затвердження.
  3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 грудня 2015 року №472 «Про затвердження плану діяльності Здолбунівської районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік» та від 12 серпня 2016 року №373 «Про внесення змін до плану діяльності Здолбунівської районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік».
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Власюка Л.П.

В.о.голови адміністрації                                                      Леонід Власюк

Додаток до розпорядження