Меню
Герої не вмирають
Банери

До 1 квітня 2017 року необхідно заповнити електронні декларації особам, які відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також особи, які прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє про початок роботи цілодобової інтерактивної голосової допомоги щодо технічної підтримки Єдиного державного реєстру деклараційосіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

На питання, пов’язані із заповненням е- декларацій, можна отримати відповіді за номером телефону: (+38 044) 200 06 94.

Інтерактивним меню телефонної лінії передбачено, що на першому етапі користувач, який зателефонував на лінію підтримки, обиратиме: технічного характеру його питання чи – стосується заповнення декларації. В подальшому меню відкриває низку напрямків, які надають користувачеві можливість дізнатися саме про те, що цікавить. Серед цих напрямків: порядок реєстрації на порталі та подачі декларації; порядок зміни цифрового підпису, авторизація з використанням захищеного носія. Також користувачам надаються рекомендації, що робити, якщо не вірно зазначена електронна адреса або не надходить лист-підтвердження авторизації.

Для вирішення інших питань необхідно звернутися у робочий час з 9:00 до 18:00 – є можливість зв’язатися з оператором.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери